Bronzérmes a Móri SE

Népszerű ajánlatok

/Fotó: Facebook/Móri SE/

A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy a hétvégén folytatódtak, és egyben be is fejeződtek a labdarúgó Vármegyei I. osztály tavaszi küzdelmei.

A móriak a bajnokság utolsó fordulójában az FC Főnix csapatához látogattak, és 1:0-ra győztek, ezzel bronzérmesek.

Az  MLSZ honlapja szerint bajnok a Sárbogárd lett, a 2. helyen pedig a Csór Truck-Trailer végzett.

A Fejér Vármegyei Kupában szerzett aranyéremről itt írtunk:

Mórra került a kupa

Írj Te először kommentet "Bronzérmes a Móri SE"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*