/A korábbi kép forrása: Facebook/Móri SE/
Május 20-án szerdán Székesfehérváron rendezték meg a labdarúgó Fejér Vármegyei Kupa döntőjét a Móri SE és az Ercsi Kinizsi SE részvételével.
Az első félidőben Kocsis Gergő és Szekeres Marcell góljaival a móriak vezettek 2:0-ra.
A második játékrészben Molnár Bence Bendegúz szépített, de előbb Kocsis Dominik Jenő, majd a hosszabbításban Hajdu Milán találatával tovább növelte előnyét a móri gárda, ezzel bebiztosította győzelmét.
Végeredmény: Ercsi Kinizsi SE 1:4 Móri SE
Ezzel a 2025/2026-os szezonban a Fejér Vármegyei Kupa győztese a Móri SE csapata!

Írj Te először kommentet "Mórra került a kupa"