kupa

Mórra került a kupa

/A korábbi kép forrása: Facebook/Móri SE/ Május 20-án szerdán Székesfehérváron rendezték meg a Fejér Vármegyei Kupa döntőjét a Móri SE és az Ercsi Kinizsi SE részvételével.