Móri SE

Bronzérmes a Móri SE

/Fotó: Facebook/Móri SE/ A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy a hétvégén folytatódtak, és egyben be is fejeződtek a labdarúgó Vármegyei I. osztály tavaszi küzdelmei. A móriak…


Mórra került a kupa

/A korábbi kép forrása: Facebook/Móri SE/ Május 20-án szerdán Székesfehérváron rendezték meg a Fejér Vármegyei Kupa döntőjét a Móri SE és az Ercsi Kinizsi SE részvételével.



Egy arany, két ezüst a móri mérleg

/A képen az U19-es móri csapat – Fotó: Facebook/MLSZ Fejér Vármegyei Igazgatóság/ Az MLSZ Fejér Vármegyei Igazgatóság Facebook oldalán újságolta, hogy hétvégén rendezték meg a Futsal Téli Tornasorozatok döntőit.


Utánpótlás sikerek

/Fotó: Facebook/Móri SE/ A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy néhány napja rendezték meg  az I. Bagotai Dezső Emléktornát.


Jó úton a lányok

/Fotó: Facebook/Móri SE/ A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy női labdarúgóik múlt hétvégén folytatták szereplésüket a Vármegyei Felnőtt Bajnokságban.


Móri SE: újabb ezüstérem

/Fotó: Facebook/Móri SE/ A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy a hétvégén folytatódtak, és egyben be is fejeződtek a labdarúgó Vármegyei I. osztály tavaszi küzdelmei.


Ezüstérmes a Móri SE

/A kép illusztráció/ Székesfehérváron a Sóstói Stadionban rendezték meg szerdán a Fejér Vármegyei Kupa-döntőt.



Dobogón végeztek a móriak

/Fotó: Facebook/Móri SE/ A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy újabb futsal sikert ért el az utánpótlás korosztály, ezúttal az U13-as csapat: