/Fotó: Facebook/Móri SE/
A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy női labdarúgóik múlt hétvégén folytatták szereplésüket a Vármegyei Felnőtt Bajnokságban.
Mint írták, öt forduló ment le a bajnokságból. Nehezen, döcögősen indultak, két vereséggel kezdték a szezont.
A keret átalakult, idei céljuk egyértelműen az új játékosok csapatba építése.
Két fiatal az U16-ból került fel – Ferenczi Jázmin és Hirt Gyöngyi személyében -, Virág Marcsi, Hardi Noémi és Hársádi Szimonetta pedig új igazolásként csatlakozott hozzájuk.
Az utolsó három fordulóban meggyőző játékkal, új felállással húzták be a győzelmeket: idegenben Baracson 4 góllal, majd hazai pályán a Törökbálint ellen 2 góllal nyertek, a legutóbbi hétvégén pedig Enyingen 3-1-es győzelmet arattak – derül ki a beszámolóból.
Az MLSZ honlapján olvasható, hogy a móriak jelenleg a 3. helyen állnak – a szerk.

Írj Te először kommentet "Jó úton a lányok"