/Fotó: Facebook/Páldi Réka/
2026. május 28. és 31. között rendezték meg a balatonfüredi ultrafutó világkupa és futófesztivált (BUFF–CEUS 72H World Cup).
Ezen (mint korábban írtuk) részt vett a Pusztavámon élő Páldi Gábor is, aki – kísérői segítségével – egy nemes célért küzd: a móri Bice-Bóca Egyesületnek gyűjt az erdélyi utazásukhoz.
A versenyen 72 óra alatt 372 kilométert futott, 111 kilométerrel megdöntve eddigi rekordját.
Ezzel korosztályában 1. helyezést, összesítettben pedig 9. helyezést ért el.
ITT lehet a Bice-Bócákat támogatni:
Számlaszám: 11736044-20004927
Kedvezményezett: Bice-Bóca Egyesület Közlemény: Adomány – Gábor -7 2 óra
A verseny eredményei itt láthatók:

Írj Te először kommentet "72 óra alatt 372 km-t futott egy jó célért!"