Őket jutalmazta a város a Móri Petőfi Általános Iskolából

Népszerű ajánlatok

/Archív kép – Fotó: Nagy Pál/

Mint arról már írtunk, június 9-én csütörtökön délután tartotta az “Akikre büszkék vagyunk” ünnepséget,  ahol a városban működő iskolák azon tanulóit és felkészítőiket köszöntötték, akik kiemelkedő sikereket értek el tanulmányaikban vagy sportban, kulturális tevékenységben.

A diákok oklevelet és ajándékutalványt kaptak az Önkormányzattól.

Mostani cikksorozatunkban iskolánként vesszük sorba, kik és miért kaptak elismerést.

Ezúttal a Móri Petőfi Sándor Általános Iskola jutalmazott diákjainak névsorát olvashatják:

„Akikre büszkék vagyunk” 2022.  „Legeredményesebb móri tanuló”

S.sz. Tanuló neve/osztály/cs. létszáma Terület (tanulmányi/sport) Elért versenyszint* Felkészítő tanár
1. Horváth Tamás 8.b tanulmányi-angol egyéni

Világnyelvész megyei angol nyelvi vetélkedő

 

megyei 1. hely

 

Kovács Dóra
2. Bakonyi Milán 4.b Hebe német projektverseny

Hebe Spiel und Gewinn 4 fordulós német verseny

 

országos 5. hely

 

országos 4.
Groszeibl Andrea
3. Németh Balázs 4.b Hebe Kft àltal hîrdetett egyfordulós versenyek:

– Sulira hangolva 2. helyezés
– Széchenyi  történelmi emlékverseny 1. helyezés
– Népek tavasza történelmi emlékverseny 3. helyezés
– német projektverseny
Megyei Úszó Diákolimpia

 

 

 

országos 2.

 

országos 1.
országos 3.
országos 2.
hátúszás: megyei 8.
mellúszás: megyei 5.

 

Némethné Novák Zsuzsanna( szülő )

Zuber Edina

 

 

 

 

 

MUSZE

 

4. Horváth Bianka 8.b

Flatsker Kristóf 8.a
Ruff Kristóf 8.a
Természetismereti vetélkedő

(Móri TMG)
körzeti

1.hely
Turpinszky Miklósné

Stumpfné Zsolnai Éva
5. Frey Dániel 4.b Tudásbajnokság ( matematika )

Hebe Spiel und Gewinn 4 fordulós német verseny

 

Hebe német projektverseny
megyei 18. helyezés

 

országos 7. hely

 

országos 6. hely
Zuber Edina

 

Groszeibl Andrea

 

Groszeibl Andrea
6. Laki Zsófia 3.a

 

Úszás Diákolimpia Fejér Megyei Döntő

50 m hát: I. helyezés
50 m gyors: I. helyezés

 

Úszás Diákolimpia Országos Döntő (Sopron)
50 m gyors: XIII. helyezés
50 m hát: XV. helyezés

 

megyei 1.

 

 

 

 

országos 13., 15.
MUSZE

Richtárich Regina
7. Fersh Jázmin 5.b Hebe Mindent a kutyákról országos projektverseny országos 1. hely Kóczián Nikolett szülő

Kaviczkiné Aschenbrenner Anikó
8. Solti Emma 3.b J vagy ly?- Munkácsy Mihály megyei helyesírási verseny megyei 5. hely Groszeibl Andrea
9. Kopácsi Kincső 7.b J vagy ly?- Munkácsy Mihály megyei helyesírási verseny

Pilotprüfung
megyei 4. hely Háriné Selmeczi Zsuzsanna
10. Futsal csapat – 11 fő

Heim B.,Hartl M.,Erni K.,Pinczési A.,Förhécz D.,Ágoston M.,Zelovits Á.,Flatsker K.,Schnaubl D.,Iván Zs.,Rácz M.,
Futsal IV.kcs.csapat Körzeti 1.hely

Megyei 4.hely
Tóth-Orgován Erzsébet
11. kispályás focicsapat – 10 fő

Ágoston M.,Flatsker K.,Förhécz D.,Heim B..,Iván Zs.,Rácz M.,Schnaubl D.,Zelovits Á.,Hartl M.,Pinczési A.,
Kispályás Labdarúgás Do. IV.Kcs. Csapat

 

Körzeti  1.hely

Megyei . 7.hely
Tóth-Orgován Erzsébet
12. kispályás focicsapat – 8 fő

 

Iván Zs.,Rácz M.,Förhécz D.,Szabó J.,Lakatos Dzs.,Piroska D.,Penhakker M.,Stéger Á.,
Kispályás labdarúgás Do. III.kcs. Körzeti 2. hely Tóth-Orgován Erzsébet
13. 7. a (3 fő)

Kovács Réka, Szente Nóra, Bíró Lola
Megyei Csecsemőgondozó verseny megyei verseny 2. helyezés Komjátiné Kas Henrietta
14. Horváth Bianka, Andavölgyi Brigitta, Kopácsi Kincső 7.b Hanon Systems környezetvédelmi vetélkedő megyei 5. Stumpfné Zsolnai Éva
15. Floorball csapat – 6 fő

Lakatos Kincső, Laki Zsóka,Tóth Nóra, Varga Noémi, Wittner Anna, Wittner Lili
sport: Floorball diákolimpia III. korcs. körzeti 1. hely

megyei 1. hely
országos elődöntő 6. hely
Pap András
16. Floorball csapat – 6 fő

Győző Tamás, Klock Kevin, Lakatos Dzsínó, Sárvári Krisztián, Szelle Máté, Szelle Mihály
sport: Floorball diákolimpia III. korcs. körzeti diákolimpia 1. hely

megyei diákolimpia 5. hely
Pap András
17. Floorball csapat – 6 fő

Flatsker Kristóf, Hartl Máté, Horváth Tamás, Mezei Márk, Stettner Dávid, Zelovits Ákos
sport: Floorball diákolimpia IV. korcsoport körzeti diákolimpia 2. hely Pap András
18. Kurcsi Ágnes, 7.a Regionális Úszóverseny 200 vegyes

I.Lőver Kupa 200 vegyes
Veszprém megyei úszósuli sorozat 100 hát
100 gyors
2 helyezés

 

9. helyezés
6. helyezés
7. helyezés
MUSZE

Richtárich Regina
19. Gaszner Bálint Ferenc, 2.a Bendegúz matematika verseny

Bendegúz magyar verseny
Hebe- Böngész matek 120/118.5 pont
Hebe böngész matek 120/119 pont
megyei 1. helyezés

megyei 3. helyezés
országos 4. helyezés
országos 3. helyezés

 

 

Gasznerné Wajzer Renáta
20. angol csapat – 3 fő:

Galló Eszter 8.b
Horváth Bianka 8.b
Horváth Tamás 8.b
 

Világnyelvész megyei angol nyelvi vetélkedő
megyei 2. hely Kovács Dóra
21. 5 fős csapat:

Horváth Lilla
Győri Jázmin
Varga Noémi
Hegyi Dorina
Vovcsok Barbara
Mezőföldi Református Egyház Bibliaismereti verseny Régiós 1. hely Siteri Erika hitoktató
22. Fett Zsófia 4.b Hebe német projektverseny

Hebe Spiel und Gewinn 4 fordulós német verseny

 

országos 3. hely

 

országos 6.
Groszeibl Andrea
23. Horányi Emma 4.b Hebe német projektverseny

Hebe Spiel und Gewinn 4 fordulós német verseny

 

országos 3. hely

 

országos 5.
Groszeibl Andrea
24. Böhm Kira 4.b Hebe német projektverseny országos 4. hely Groszeibl Andrea
25. Dezső Ákos 4.b Hebe német projektverseny országos 4. hely Groszeibl Andrea

Általános dicséret:

1. Gaszner Anna 4.b Szent Erzsébet mesemondó verseny

 

Karácsonyi novellaíró pályázat
Törő Gábor felhívására

 

Hebe Spiel und Gewinn 4 fordulós német verseny
Hebe német projektverseny
Tudásbajnokság ( nyelvtan )
egyházmegyei I. helyezés

 

Törő Gábor orsz.gy. képv. által
díjazott novella

 

országos 5. hely
országos 1.
megyei 1.
bejutott az országos döntőbe
Zuber Edina

 

 

 

 

 

 

Groszeibl Andrea
Groszeibl Andrea
Zuber Edina

 

2. Andavölgyi Brigitta 7.b –              Dunántúli Esélyteremtő Matematikaverseny

–              Hanon Systems környezetvédelmi vetélkedő
–              Körzeti Környezetvédelem vetélkedő
–              sikeres DSD 1 próbanyelvvizsga már 7. évfolyamon
–              7 éven át kitűnő
–              kiemelkedő magatartásáért és szorgalmáért
megyei 1. hely
megyei 5. hely
körzeti 5. hely
Klein Ildikó

 

Stumpfné Zsolnai Éva
Trádler Csilla
3. Flatsker Kristóf 8.a
–              Kiemelkedő magatartása és szorgalma,
–              8 éven át jeles és kitűnő  tanulmányi eredménye
versenyeredményei:
–              Floorball diákolimpia IV. korcsoport
–              Futsaldiákolimpia  IV.kcs

 

 

–              Kispályás Labdarúgás Diákolimpia IV.Kcs. Csapat
–              Természetismereti vetélkedő
–              DSD I. sikeres nyelvvizsga

 

 

 

 

 

–              körzeti diákolimpia 2. hely

 

–              körzeti 1. hely és megyei 4. hely
–              körzeti 1. hely és megyei 7. hely
–              körzeti 1.hely
 

 

 

 

Pap András
Tóth-Orgován Erzsébet

 

 

Tóth-Orgován Erzsébet

 

 

Stumpfné Zsolnai Éva
Turpinszky Miklósné
Trosztmér Zsuzsanna
4. Vock Emma 4.b
–           Kiemelkedő magatartása és szorgalma,
–           kitűnő  tanulmányi eredménye
Úszás: Fejér Megyei Körverseny
100 m hát: II. helyezés
100 m mell: I. helyezés
100 m gyors: I. helyezés
50 m pillangó: I. helyezés

 

Kaposvár Kupa
200 m vegyes: VI. helyezésű
50 m gyors: IV. helyezés
Veszprém
50m gyors: III. helyezés
Sopron Lővér Kupa
50 m pillangó III. hely
100 m hát X. helyezés
100 m gyors VII. helyezés
200 m gyors VII. helyezés
Hebe Spiel und Gewinn 4 fordulós német verseny
Hebe német projektverseny

 

megyei

 

 

 

 

 

 

dunántúli
területi
területi

 

 

 

 

 

 

 

 

országos 3. hely
országos 1. hely
MUSZE

Richtárich Regina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groszeibl Andrea
Groszeibl Andrea

 

Írj Te először kommentet "Őket jutalmazta a város a Móri Petőfi Általános Iskolából"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*