Az avar, kerti hulladék égetési rendje Móron
/Fotó forrása: Pixabay.com/ Fenyves Péter Mór polgármestere közösségi oldalán tette közzé az avar és kerti hulladék nyílttéri égetéséről szóló 2021. évi helyi rendeletet – változtatás nélkül közöljük:
/Fotó forrása: Pixabay.com/ Fenyves Péter Mór polgármestere közösségi oldalán tette közzé az avar és kerti hulladék nyílttéri égetéséről szóló 2021. évi helyi rendeletet – változtatás nélkül közöljük:
/Fotó:Nagy Pál/ Lezárult a „Fenntartható települési közlekedésfejlesztés Mór Dózsa György utca” című projekt – tájékoztatott sajtóközleményében Mór Város Önkormányzata.
/Fotó:Nagy Pál/ Sajtóközleményt tartottak ma délelőtt Móron abból az alkalomból, hogy rendkívüli kormánytámogatásból megvalósul a Móri Radnóti Miklós Általános Iskola és az intézmény fehérvárcsurgói Károlyi József Tagiskolájának infrastrukturális fejlesztése.
/Fotó: Nagy Pál/ Dr. Molnár Krisztián a Fejér Megyei Közgyűlés elnöke és térségünk Törő Gábor országgyűlési képviselője egyaránt közösségi oldalukon számoltak be arról, hogy kerékpárútként kerülhet újra használatba a buszpályaudvar melletti régi vasúti pálya Móron.
A Református Dunántúli Egyházkerület honlapján november 30-án adta hírül a Mezőföldi Református Egyházmegye, hogy elhunyt Pais Kadosa, egykori egyházmegyei gondnok és egyházkerületi tanácsos.
/A kép illusztráció – MTI fotó/Lakatos Péter/ Fenyves Péter polgármester Facebook oldalán az alábbiakat tette közzé a világháborús robbanószerkezet hatástalanításáról:
/Erzsébet tér – Fotó:Nagy Pál/ Fenyves Péter polgármester hivatalos Facebook oldalán tette közzé az alábbiakat – őt idézzük:
/Varga Levente Csaba szüleivel – Fotó:Nagy Pál/ A 2020. évi Móri Bornapok vasárnapján – 2010. óta immár tizenegyedszer – közös koccintásra hívta az érdeklődőket a Borbarát Hölgyek Egyesülete Mór a “Teremtés – kútjához”..
/Fotó: Hrubos Zsolt/ Mór Város Önkormányzatának Képviselő-testülete immár hagyományosan tartotta meg ünnepi testületi ülését a Móri Bornapokon október 2-án pénteken az Erzsébet téri Művelődési Házban.
A 2020. évi Megyenapot szeptember 18-án pénteken rendezték meg Etyeken. Az eseményen Fejér Megyei Közgyűlés elnöke, Dr. Molnár Krisztián díjakat adott át.