/Fotó: Facebook/Móri Német Nemzetiségi Önkormányzat/
Ahogy arról korábban írtunk, a Német Nemzetiségi Önkormányzat Mór ebben az évben is meghirdette ösztöndíjpályázatát móri, német nemzetiségű diákok számára.
Az elismeréssel azokat az általános-, közép- és felsőfokú tanulmányokat folytató tanulókat jutalmazzák, akik a német nyelv területén, valamint a nemzetiségi hagyományápolásban kiemelkedő eredményeket értek el.
Ma tették közzé Facebook oldalukon az idei év díjazottjait:
Vock Emma – Móri Petőfi Sándor Általános Iskola
Förhécz Eszter – Móri Radnóti Miklós Általános Iskola
Robits Anna – egyetemi hallgató – Pécsi Tudományegyetem általános orvosi kar
Az ösztöndíjakat Négele Helga, a Német Nemzetiségi Önkormányzat Mór elnöke adta át önkormányzatunk májusfaállító programján, a közönség előtt – fejeződik be híradásuk.

Írj Te először kommentet "Idén őket díjazták"