Idén őket díjazták

Népszerű ajánlatok

/Fotó: Facebook/Móri Német Nemzetiségi Önkormányzat/

Ahogy arról korábban írtunk, a Német Nemzetiségi Önkormányzat Mór ebben az évben is meghirdette ösztöndíjpályázatát móri, német nemzetiségű diákok számára.

Az elismeréssel azokat az általános-, közép- és felsőfokú tanulmányokat folytató tanulókat jutalmazzák, akik a német nyelv területén, valamint a nemzetiségi hagyományápolásban kiemelkedő eredményeket értek el.

Ma tették közzé Facebook oldalukon az idei év díjazottjait:

Vock Emma – Móri Petőfi Sándor Általános Iskola

Förhécz Eszter – Móri Radnóti Miklós Általános Iskola

Robits Anna – egyetemi hallgató – Pécsi Tudományegyetem általános orvosi kar

Az ösztöndíjakat Négele Helga, a Német Nemzetiségi Önkormányzat Mór elnöke adta át önkormányzatunk májusfaállító programján, a közönség előtt –  fejeződik be  híradásuk.

Írj Te először kommentet "Idén őket díjazták"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*