/A képen a 4. helyezett csapat – Fotó forrása: Facebook/Móri Radnóti Iskola/
A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói újabb szép sikert értek el:
A Vértesi Natúrpark „Otthonunk a Vértes” elnevezésű vetélkedőjének országos döntőjét Vértesbogláron rendezték, ahova a móri intézmény két csapata is bejutott.
A 7.c Móri remeték csapata – Lakatos Kristóf. Molnár Sára Luca, Török Panka a 4. helyen végzett.
A 7.b Vértesi hegylakók csapata – Kulik Dávid, Kokas Marcell, Pisch Dávid – pedig közvetlenül mögöttük, az országos 5.helyen zárta az érdekes versenyt.
Felkészítő tanáruk Kaiser Rita.

Írj Te először kommentet "A „remeték” és a „hegylakók” is kiválóan szerepeltek"