A „remeték” és a „hegylakók” is kiválóan szerepeltek

Népszerű ajánlatok

/A képen a 4. helyezett csapat – Fotó forrása: Facebook/Móri Radnóti Iskola/

A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói újabb szép sikert értek el:

A Vértesi Natúrpark  „Otthonunk a Vértes” elnevezésű vetélkedőjének országos döntőjét Vértesbogláron rendezték, ahova a móri intézmény két csapata is bejutott.

A 7.c  Móri remeték csapata – Lakatos Kristóf. Molnár Sára Luca, Török Panka a 4. helyen végzett.

A 7.b  Vértesi hegylakók  csapata  – Kulik Dávid, Kokas Marcell, Pisch Dávid –  pedig közvetlenül mögöttük, az országos 5.helyen zárta az érdekes versenyt.

Felkészítő tanáruk Kaiser Rita.

Írj Te először kommentet "A „remeték” és a „hegylakók” is kiválóan szerepeltek"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*