Kiválóan futott Takács Boglárka a Gyulai Memorialon

Népszerű ajánlatok

Ma rendezték meg Székesfehérváron a Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíjat, amely az évek során rangos nemzetközi versennyé nőtte ki magát.

Olimpiai, világ- és Európa-bajnokokat láthattak-láthatnak a nézők tíz férfi és hét női versenyszámban.  A 100m-es női síkfutás rajtlistáján öt olyan futó is volt, akinek a legjobb ideje 11mp alatti, vagy alig van felette.

A világ legjobb rövidtávfutói között versenyzett tehát a móri Takács Boglárka (BHSE) is, aki 11.14mp-el tartja a magyar rekordot.

Az alábbi táblázatból is látszik, hogy kiválóan futott, hisz élete második legjobb időeredményével, 11.18mp-el 5. lett, mindössze négy század másodperccel maradt el saját országos csúcsától.

(Még valami: egy órával korábban futották e versenyen az úgynevezett országos futamot 100m-en.  Bogi magabiztosan nyerte 11.31-es idővel.)