Idegenben győztek a móriak

Népszerű ajánlatok

/A kép illusztráció – Fotó: Pixabay/

A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy a hétvégén folytatódtak a labdarúgó Megyei I. osztály tavaszi küzdelmei.

A móri felnőtt csapat továbbra is a 3. helyen áll, két pont hátrányban a második, és négy pont hátrányban az első helyen álló vetélytárstól.

A beszámoló – idézünk belőle:

Lajoskomárom SE – Móri SE 0:4

Gól: Bezerédi 3, Ferencz

A 22. percben Ferencz Bálint hosszú indítását Radács Milán vitte le az alapvonalig, majd okosan gurított vissza Bezerédi Ádám elé, aki egy igazítás után ballal lőtte ki a hosszú sarkot! 0:1

A 25. percben egy röviden kirúgott labdára Bezerédi csapott le, majd Varga Zoltánhoz került a labda, aki okos passzal hozta helyzetbe Ferencz Bálintot, ő pedig külsővel helyezte el a játékszert a kilépő kapus mellett! 0:2

A 29. percben egy Meszlényi Ábel védés után végig vittünk egy gyors kontrát, aminek végén Szöllősi Máté kiugratása után Bezerédi talált ismét a kapuba! 0:3

A fordulás után picit bátrabban jött ki a hazai csapat, de ismét mi találtunk be, Tetzl Dávid beadását Bezerédi Ádám juttatta a hálóba a labdát! 0:4

Ezután kissé leült a mérkőzés irama, egyik kapu előtt sem volt már érdemi lehetőség, így maradt a négy gólos különbség.”

Írj Te először kommentet "Idegenben győztek a móriak"