Kormányablak ügyintézés a téli szünetben
/Illusztráció! A képen a móri kormányablak! – fotó: Nagy Pál/ Korlátozott lesz az ügyintézés a kormányablakokban és kormányhivatalokban december 24-től január 5-ig.
/Illusztráció! A képen a móri kormányablak! – fotó: Nagy Pál/ Korlátozott lesz az ügyintézés a kormányablakokban és kormányhivatalokban december 24-től január 5-ig.
/Fotó: Nagy Pál/ A Kormányhivatalok honlapján jelent meg az alábbi tájékoztató az áthelyezett hétvégi munkanappal kapcsolatban:
/Móri kormányablak – fotó: Nagy Pál/ Ügyintézés Fejér vármegyében az igazgatási szünete ideje alatt, 2024. december 30. és 2025. január 1. között:
A Kormányhivatalok.hu oldalon olvasható az alábbi tájékoztatás. Ha ügyet intézne, jó tudni:
A Kormanyhivatalok.hu oldalon olvasható az alábbi tájékoztatás. Ha ma ügyet intézne, jó tudni:
/A képen a móri kormányablak – Fotó: Nagy Pál/ A legtöbb kormányablak az európai parlamenti (EP) és az önkormányzati választás hétvégéjén, június 8-án szombaton, valamint 9-én vasárnap is nyitva tart