Ők kaptak idén az Önkormányzattól pedagógusnapi elismerést
/Fotó: Hrubos Zsolt/ Mór Város Önkormányzata közösségi oldalán tette közzé, hogy június 4-én pénteken adták át a pedagógusnapi kitüntetéseket, elismeréseket a Városházán.
/Fotó: Hrubos Zsolt/ Mór Város Önkormányzata közösségi oldalán tette közzé, hogy június 4-én pénteken adták át a pedagógusnapi kitüntetéseket, elismeréseket a Városházán.
/A képen Kajos Péterné iskolaigazgató/ Mór Városi Önkormányzat Képviselő-testülete a gyermeknevelés és oktatás területén végzett kimagasló munka elismerésére „Mór Város Kiváló Pedagógusa” elnevezéssel elismerő címet alapított 2002-ben.
/A képen: Schmidt Ferenc egy korábbi felvételen – Fotó: Hrubos Zsolt / A Magyar Tűzoltó Szövetség által 2020-ban odaítélt elismerések átadása a koronavírus okozta világjárvány miatt az előző esztendőben elmaradt.
Több mint 100 éve ünnepeljük a Madarak Fák napját, 1994 óta május 10. napján. Ez a jeles nap, Magyarország legrégebbi zöld ünnepe jó alkalom a cselekvésre, természeti környezetünk védelmére.
/Fotó: Pixabay/ A Volánbusz járatain szombattól ismét lehet jegyet vásárolni a buszvezetőktől, visszaáll a fedélzeti jegyértékesítés és az első ajtós felszállási rend.
/A képen Deme János 2019-ben/ 47. életévében meghalt Deme János címzetes rendőr főtörzszászlós, Pusztavám körzeti megbízottja (1974-2021 †). Egyedül nevelte három gyermekét.
/Fotó:Nagy Pál/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola közösségi oldalán Kajos Péterné igazgató ma este az alábbiakat tette közzé a 2. világháborús lövedékekkel kapcsolatban (a más témákkal is foglalkozó bejegyzésből az ide vonatkozó részt idézzük):
/Archív kép, illusztráció!! – MTI fotó / Czeglédi Zsolt/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola este 20 óra után az alábbiakat tette közzé közösségi oldalán – idézzük:
/Kép forrása: Épitészfórum.hu / MG Építész Kft. – Mór, Zöld város, piac látványterv/ Az MG Építész Kft. készítette el a Mór Városi Önkormányzat megbízásából azokat a terveket, amelyek Mór városközpontjának megújítását szolgálják.
/A kép illusztráció – Fotó:Police.hu/ A kisbéri járőrök intézkedtek azzal az 51 éves férfival szemben, aki ittasan, a jelzőtáblát figyelmen kívül hagyva előzött meg egy másik járművet.