Regionális és vármegyei eredményeikért díjazták őket

Népszerű ajánlatok

/Fotó: Facebook/Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola/ 

Június 2-án Székesfehérváron tartotta 2025/2026. tanévi díjátadó ünnepségét az Oktatási Hivatal Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központja.

Itt elismerő oklevelet vehettek át a POK által szervezett tanulmányi versenyeken kimagasló eredményeket elért tanulók és felkészítő tanáraik.

Az eseményre a móri intézmény két-két tanítványa és pedagógusa is meghívást kapott.

Akúcs Lóránt (5.b) az „Ismerem a technikai környezetemet” című technika és tervezés tantárgyi versenyen vármegyei 1. és regionális 1. helyezést ért el. Felkészítő tanára Martonné Jáni Csilla.

Paizs Tamás (8.a) az „Urbs Reginarum” elnevezésű történelemversenyen vármegyei 2. és regionális 2. helyen végzett. Felkészítő tanára Rajos Zoltán – adta hírül Facebook oldalán a móri általános iskola.

Írj Te először kommentet "Regionális és vármegyei eredményeikért díjazták őket"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*