/Fotó: Facebook/Táncsics Gimnázium/
A Móri Táncsics Mihály Gimnázium Facebook oldalán adott hírt egyik diákjának újabb sportsikeréről:
Gombás Petra 11.C. osztályos tanulójuk május utolsó hétvégéjén részt vett az Atlétika Országos Diákolimpia döntőjén.
A móri diák a lány magasugrás versenyszám VI. korcsoportjában 2. helyezést ért el!
Gombás Petra eredményeiről már többször írtunk, például itt:

Írj Te először kommentet "Ezüstérem az országos döntőben!"