Ezüstérem az országos döntőben!

Népszerű ajánlatok

/Fotó: Facebook/Táncsics Gimnázium/

A Móri Táncsics Mihály Gimnázium Facebook oldalán adott hírt egyik diákjának újabb sportsikeréről:

Gombás Petra 11.C. osztályos tanulójuk május utolsó hétvégéjén részt vett az Atlétika Országos Diákolimpia döntőjén.

A móri diák a lány magasugrás versenyszám VI. korcsoportjában  2. helyezést ért el!

Gombás Petra eredményeiről már többször írtunk, például itt:

Ezúttal is a legjobbak közt végzett

Írj Te először kommentet "Ezüstérem az országos döntőben!"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*