Arany, ezüst és bronz is került a nyakukba hétvégén

Népszerű ajánlatok

/Fotó forrása: Facebook/Bodajki Tollaslabda Egyesület/

A Bodajki Tollaslabda Egyesület – melyben móriak is sportolnak – Facebook oldalán újságolta, hogy hétvégén Budapesten a nyári szünet előtti utolsó felnőtt ranglista versenyen vettek részt az Auróra Kupa keretében.

A legjobb eredményeket ők érték el versenyzőik közül:

II. osztály vegyes páros:

Bajcsy Bálint – Bogdán Nikolett    aranyérem

IV. osztály férfi egyéni:

Váraczki Bence      ezüstérem

Csizmadia Vince    bronzérem

IV. osztály férfi páros:

Bertalan Zsombor – Horváth Patrik     bronzérem

Írj Te először kommentet "Arany, ezüst és bronz is került a nyakukba hétvégén"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*