/Fotó forrása: Facebook/Bodajki Tollaslabda Egyesület/
A Bodajki Tollaslabda Egyesület – melyben móriak is sportolnak – Facebook oldalán újságolta, hogy hétvégén Budapesten a nyári szünet előtti utolsó felnőtt ranglista versenyen vettek részt az Auróra Kupa keretében.
A legjobb eredményeket ők érték el versenyzőik közül:
II. osztály vegyes páros:
Bajcsy Bálint – Bogdán Nikolett aranyérem
IV. osztály férfi egyéni:
Váraczki Bence ezüstérem
Csizmadia Vince bronzérem
IV. osztály férfi páros:
Bertalan Zsombor – Horváth Patrik bronzérem

Írj Te először kommentet "Arany, ezüst és bronz is került a nyakukba hétvégén"