/Fotó: Facebook/Szent Erzsébet Iskola/
A Móri Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola Facebook oldalán újságolta diákjainak sportsikereit.
Az Atlétika Egyéni Diákolimpia Fejér vármegyei Döntőjén versenyzőik közül dobogós helyezéseket érték el:
1500 méter: Kusicza Zara 3. hely
100 méter: Bauernfeind Milán 3. hely

Írj Te először kommentet "Ketten is éremmel tértek haza"