Felújításra szállították el a csákberényi metrókocsit

Népszerű ajánlatok

/Fotó: csakbereny.hu/

A Csókakő TV írta tegnap Facebook oldalán, hogy elszállították a Csákberény határában lévő metrókocsit.

Ez a falu határában (a régi malomnál) álló különleges, graffitikkel díszített Zsemlye Ildikó-szobor, melyet 2016-ban avattak fel Csákberényben, azóta pedig a település emblematikus látnivalójává vált.

Mint egyebek mellett írták, „Csákberény most nem csupán egy különleges látványosságot veszít el… És azok számára, akik valaha látták élőben a csákberényi metrókocsit, a Vértes szélén mindig lesz egy üres hely, ahol egyszer tényleg kitört a földből egy metró.

Ezt a bejegyzést aztán sokan megosztották.

Megnéztük Csákberény község honlapját, ahol kiderült, hogy – idézzük – „a vandálok által megrongált kocsit felújításra szállították el.”

A település honlapján lévő teljes közlemény ITT OLVASHATÓ.

Írj Te először kommentet "Felújításra szállították el a csákberényi metrókocsit"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*