/Archív fotó: Nagy Pál/
14. alkalommal várják a véradókat az országos Civil Véradó Hét keretében – olvasható az Országos Vérellátó Szolgálat honlapján.
Véradó lehet minden 18 és 65 év közti, önmagát egészségesnek valló férfi és nő, aki magával hozza személyi és lakcímkártyáját, TAJ kártyáját.
A Magyar Vöröskereszt honlapján közölte a móri véradás helyét helyét és idejét:
Erzsébet téri Művelődési Ház (Erzsébet tér 14.)
2026. február 26-án 14.00-18.00 óráig

Írj Te először kommentet "Újra Civil Véradás lesz Móron!"