Móri álláslehetőség

Népszerű ajánlatok

Munkatársat keresünk Móri Telephelyű Büfékben!

A pozíció leírása:

Dolgozz egy megbízható csapatban, rugalmas munkaidőben!

Feladatok:

  • Vendégek rendelésének felvétele, kiszolgálása.
  • Pénztárgép kezelése
  • Konyhai feladatok (ételek előkészítése, elkészítése, részfeladatok elvégzése)
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Kávé főzés

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszonyt és versenyképes fizetést.
  • Kulturált munkakörnyezetet, segítőkész és lelkes kollégákat, csapatszellemet és jó munkahelyi légkört
  • Sikeres, stabil vállalati hátteret, biztonságos COVID álló munkahelyet
  • Rendszeres visszajelzést a teljesítményről
  • 2 Műszakos munkaidőt (Délelőtt / Délután)
  • Egyéb juttatások
  • Bejárás támogatást
  • Napi étkezést

Elvárások

  • Tud csapatban dolgozni
  • Terhelhető, nem ijed meg a nehézségektől
  • Állómunka vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Rugalmas
  • SZÜKSÉGES ISKOLAI VÉGZETTSÉG: NINCS
  • FOGLALKOZTATÁS JELLEGE: TELJES MUNKAIDŐ (8 ÓRA)
  • MINIMUM ELVÁRT MUNKATAPASZTALAT: PÁLYAKEZDŐ

Jelentkezést az alábbi elérhetőségeken Várjuk:

e-mail: info@gastuniversal.com

Telefonszám: 06 30 423 2218

Írj Te először kommentet "Móri álláslehetőség"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra