Itthon tartották a három pontot a móriak

Népszerű ajánlatok

/A kép illusztráció/

A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy a hétvégén folytatódtak a labdarúgó Megyei I. osztály tavaszi küzdelmei.  A móri felnőtt csapat jelenleg a 3. helyen áll.

A beszámoló – idézünk belőle:

“Móri SE – Sárbogárd SE 2:0

Gól: Varga Zoltán, Fodor Máté

Móri mezőnyfölény jellemezte a mérkőzés elejét, aminek köszönhetően Varga Zoltán egy szép összjáték után közelről talált a hálóba! 1:0

A gól után sem jött feljebb a vendég együttes, a labda inkább a nálunk volt, több szöglet és veszélyes szabadrúgást harcolunk ki, ám ezekből nem született újabb gól.

A fordulás után, váltott a vendég együttes, feljebb tolták a védekezésüket, ám mi növelhettük volna előnyüket.

Egy gyors támadás végén Varga Balázst akasztották büntetőt érően. A labda mögé Ferencz Bálint állt, ám lövését gyors vetődéssel Nyári Bence fogta!

A bogárdi csapat ettől még jobban felbátorodott, innentől inkább ők diktálták az iramot, ám a védekezésünk ezen a napon tökéletesen zárt.

A hosszabbítás perceiben a teljesen kinyíló vendégeket, egy kontratámadás végén Fodor Máté szomorította, aki Lattenstein Norbert okos gólpasszát váltotta gólra! 2:0 “

Írj Te először kommentet "Itthon tartották a három pontot a móriak"