Közel két tucat éremmel jöttek haza
/A képen móri fiatalok a Regionális Delfin Bajnokságon/ Molnár Mihály, a Móri Úszó Egyesület elnöke arról tájékoztatott bennünket, hogy az utóbbi időben több helyszínen is megmérették magukat.
/A képen móri fiatalok a Regionális Delfin Bajnokságon/ Molnár Mihály, a Móri Úszó Egyesület elnöke arról tájékoztatott bennünket, hogy az utóbbi időben több helyszínen is megmérették magukat.
/A MUSZE versenyzői korábbi képen!/ Molnár Mihály, a Móri Úszó Egyesület elnöke arról tájékoztatott bennünket, hogy sok minden történt házuk táján az utóbbi időben.
/Fotó: Facebook/Radnóti Iskola/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói folytatták sikeres szereplésüket.
Több versenyen is sikerrel szerepeltek a móri úszók. Ezekről Molnár Mihály egyesületi elnök tájékoztatott bennünket:
/Fotó: Molnár Mihály/ A móri úszók elmúlt időszakának mérlege 46 érem: két felkészülési verseny 31 érem és egy regionális korosztályos verseny 15 érem.
/Fotó: Molnár Mihály Mátyás/ Molnár Mihály Mátyás, a Móri Úszó Egyesület elnöke (aki a Magyar Úszó Szövetség elnökségi tagja is) az utóbbi időszakban elért eredményeikről tájékoztatott bennünket, egészen pontosan hat versenyről van szó – köztük országos és regionális megmérettetésekről egyaránt.