Ismét bizonyítottak az önkéntes mentőcsoportok
/Fotó: Szabó-Bisztricz Anett tűzoltó százados, Fejér VMKI/ Viharkárok elhárítását, valamint ár- és belvízi védekezési feladatokat gyakorolt nyolc Fejér vármegyei járás önkéntes mentőszervezete június 6-án.