Önkéntes munkára várják a móriakat
/A korábbi fotó forrása: az egyesület Facebook oldala/ A Móri Városvédő és Szépítő Egyesület április 11-én folytatja zöldítési akcióját.
/A korábbi fotó forrása: az egyesület Facebook oldala/ A Móri Városvédő és Szépítő Egyesület április 11-én folytatja zöldítési akcióját.
/Fotó: Hrubos Zsolt/ Régi hagyomány folytatódott ma a Móri Borbarát Hölgyek életében: délelőtt 11 óra 11 perckor átvették pincekulcsot Molnár Józseftől, a móri Márton Pince tulajdonosától (november 11-e Márton nap).