Várossá nyilvánításának 40. évfordulóját ünnepelte Mór
/Fotó: Facebook/Móri Borbarát Hölgyek/ Mór várossá nyilvánításának 40. évfordulóját ünnepelték tegnap este a Wekerle Sándor Szabadidőközpontban.
/Fotó: Facebook/Móri Borbarát Hölgyek/ Mór várossá nyilvánításának 40. évfordulóját ünnepelték tegnap este a Wekerle Sándor Szabadidőközpontban.
/Fotó: Nagy Pál/ Mór Városi Önkormányzat az alábbiakat tette közzé a város honlapján (mor.hu): Forrás: mor.hu