/A képen balra Geszlerék Móri Zöldveltelinije – Fotó forrása: Noé-Hegyi Szent István Borlovagrend/
A 2026. évi „Fejér Vármegye Bora” borverseny díjainak átadására e hét csütörtökön került sor Székesfehérváron – újságolta Facebook oldalán a Noé-Hegyi Szent István Borlovagrend.
Díjazottak:
Fejér Vármegye Bora: Geszler Családi Pincészet, Mór – Móri Zöldveltelini 2025
Legjobb fehér bor: Köllő Zsolt – Zenit 2025
Legjobb rozé bor: Agárdi Csóbor Pincészet – Agárdi Kékfrankos rozé 2025
Legjobb vörösbor: Koncsek Családi Pince – Kékfrankos vörös 2024
A díjakat Dr. Molnár Krisztián, a Fejér Vármegyei Közgyűlés elnöke és Dinnyés Ferenc, a Noé-Hegyi Szent István Borlovagrend elnök-nagymestere adta át.

Írj Te először kommentet "Móri bor sikere"