Móri bor sikere

Népszerű ajánlatok

/A képen balra Geszlerék Móri Zöldveltelinije Fotó forrása: Noé-Hegyi Szent István Borlovagrend/

A 2026. évi  „Fejér Vármegye Bora” borverseny díjainak átadására  e hét csütörtökön került sor Székesfehérváron – újságolta Facebook oldalán a Noé-Hegyi Szent István Borlovagrend.

Díjazottak:

Fejér Vármegye Bora: Geszler Családi Pincészet, Mór – Móri Zöldveltelini 2025

Legjobb fehér bor: Köllő Zsolt – Zenit 2025

Legjobb rozé bor: Agárdi Csóbor Pincészet – Agárdi Kékfrankos rozé 2025

Legjobb vörösbor: Koncsek Családi Pince – Kékfrankos vörös 2024

A díjakat Dr. Molnár Krisztián, a Fejér Vármegyei Közgyűlés elnöke és Dinnyés Ferenc, a  Noé-Hegyi Szent István Borlovagrend elnök-nagymestere adta át.

Írj Te először kommentet "Móri bor sikere"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*