/Fotó: Facebook/Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola/
A Móri Dr. Zimmermann Ágoston Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola közösségi oldalán újságolta, hogy diákjaik a Bendegúz Tudásbajnokság tanulmányi versenysorozatának országos döntőjén vettek részt Szegeden.
A Fejér vármegyei forduló győzteseiként három tanulójuk jutott be a legjobbak közé.
Eredményeik:
Paizs Tamás (8.a, felkészítő tanára: Rajos Zoltán) történelemből országos 2., Lődi Márk (3.a, felkészítő tanára: Rácz Zsuzsanna) környezetismeretből országos 3., míg Lődi Máté (7.a, felkészítő tanára: Rajos Zoltán) országos 10. helyezést ért el.

Írj Te először kommentet "Kiemelkedően szerepeltek az országos döntőn"