/Fotó forrása: Facebook/Móri Radnóti Iskola/
A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói újabb kiváló sporteredményt értek el, ezúttal az Atlétika Diákolimpia Fejér vármegyei többpróba versenyében.
Eredményeik csapatban és egyéniben:

Forrás: Facebook/Móri Radnóti Iskola

Írj Te először kommentet "Arany és ezüstök"