/Fotó: Facebook/Zimmermann Általános Iskola/
A Móri Dr. Zimmermann Ágoston Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola tanulói újabb sportsikert értek el.
A bakonycsernyei sportcsarnokban rendezték meg a körzeti kézilabda diákolimpia második, tavaszi fordulóját a IV. korcsoportos lányok számára.
Az őszi mérkőzéseken a zimmisek magabiztosan meneteltek, s ezúttal is esélyesnek számítottak.
A papírforma nem borult. A Bakonycsernye, a Bodajk és a Móri Petőfi ellen egyaránt nagy különbségű győzelmet arattak.
Ezzel továbbjutottak a megyei elődöntőbe, amit március 4-én rendeznek.
A csapat tagjai:
Pálföldi Bojána, Horváth Délia, Fürész Petra, Kolozs Lili, Batsuuri Aminzaya, Erdenekhuyag Egshiglen, Trischberger Csilla, Lejer Luca, Szmolka Natália, Vécsei Gréta, Szilasi Léna, Zorigtbaatar Gegeennaran.

Írj Te először kommentet "Érvényesült a papírforma"