/A korábbi kép illusztráció – Fotó: Facebook/Fejér vármegyei Rendőrség/
A Fejér Vármegyei rendőrség Facebook oldalán tette közzé az utóbbi időszak ellenőrzéseinek tapasztalatait vármegyénkben.
Ezt írták:
„Az elmúlt hét intézkedései számokban:
– 76 járművezető és utas nem használta a biztonsági övet
– 7 járművezetőnél jelzett pozitív értéket az alkoholszonda
– 508 gyorshajtót mértünk be
– 69 esetben az előzés vagy elsőbbség szabályainak megszegése miatt intézkedtünk
– 15-10 alkalommal kanyarodási/irányváltoztatási, illetve követési távolság megszegése miatt volt szükség rendőri fellépésre” – olvasható a bejegyzésben.

Írj Te először kommentet "Ittas vezetés, biztonsági öv, gyorshajtás…"