/Takács Boglárka 2024-es képen – MTI fotó/Czeglédy Zsolt/
A Magyar Atlétikai Szövetség honlapján adott hírt arról, hogy Dortmundban, ahol a Sparkassen Indoor Meetingen állt rajthoz tegnap a kiváló magyar sprinter, Takács Boglárka.
Mint tudósításukban írták, „előbb 60 méteren futott az előfutamban 7.42-t, amely mintha a bemelegítést szolgálta volna a 49 perccel később elrajtoló 200 méteres futamára, amelyben harmadik, összesítésben negyedik helyezett lett 23.76-os idejével, ami a versenyszám idei legjobb magyar eredménye.”
A többszörös magyar bajnok, országos csúcstartó, olimpikon rövidtávfutó Takács Boglárka Móron született, itt nőtt fel. Jelenleg Budapesten él, az MTK sportegyesület versenyzője – a szerk.
Testvérének hétvégi, hazai szerepléséről itt írtunk:

Írj Te először kommentet "Takács Boglárka: sikeres évkezdet 200 méteren"