/Fotó: a zenekar honlapja/
Bizonyára sokan kíváncsiak az idei (október 2. – október 5. közötti) Móri Bornapok programjára.
Nos, erre egy kicsit még várnunk kell, azonban a Kowalsky meg a Vega együttes Facebook oldalán tegnap megjelent koncertlistán olvasható (lásd az alábbi plakátot! ), hogy október 3-án pénteken este Móron koncerteznek.
A pontos kezdési időpontot még nem tudjuk, de később természetesen közzétesszük.
IDŐKÖZBEN MEGTUDTUK, hogy a koncert október 3-án pénteken 20.00 órakor kezdődik a Kapucinus téri Nagyszínpadon – a szerk.


Írj Te először kommentet "Kowalsky meg a Vega koncert lesz Móron"