Mint arról már írtunk, június 12-én csütörtökön délután tartották az “Akikre büszkék vagyunk” ünnepséget, ahol a városban működő iskolák azon tanulóit és felkészítőiket köszöntötték, akik kiemelkedő sikereket értek el tanulmányaikban vagy sportban, kulturális tevékenységben.
A diákok oklevelet és ajándékutalványt kaptak az Önkormányzattól.
Mostani cikksorozatunkban iskolánként vesszük sorba, kik és miért kaptak elismerést.
Ezúttal a Székesfehérvári SZC Perczel Mór Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium (Mór) jutalmazott diákjainak névsorát olvashatják:
„Akikre büszkék vagyunk” 2025.
Perczel lány focicsapat 11 fő,
Hrubi János, Domonkos Róbert, Madar Patrik, Szabó Márk, Szücs Alex, Böjte Kitti Mária
ITT olvasható, hogy miért kapták az elismeréseket, és kik a felkészítőik:

Írj Te először kommentet "Őket jutalmazta a város a Perczel Mór Iskolából"