Elit Országos Bajnokságon bizonyítottak a móri fiatalok (+Fotók)

Népszerű ajánlatok

A Móri Öttusa SE vezető edzője,  Csonka Loretta és Licskó Csaba edző tájékoztattak a hétvégi országos versenyen elért eredményeikről, melyek igazán figyelemre méltóak:

2024. október 5-én és 6-án vasárnap Kaposváron rendezték az öttusa sport legrangosabb eseményét az U10-U14es korosztály esetében.

Az egész évi teljesítmények alapján (Magyar Kupa versenyek, Országos Bajnokság eredményei) a legjobb 16 versenyző nyert jogot az Elit Országos Bajnokságon való indulásra, mely tulajdonképpen egy gálaverseny a legjobbak számára.

Már az is szép eredmény, hogy a Móri Öttusa SE minden versenyzője részt vehetett ezen a rangos eseményen!

A szombati napról:

Sportolóik remekül szerepeltek. Polacsek Csaba új egyéni csúcsot úszott 100m-en, 2 mp-et javított az eddigi rekordján.

Végre a  lövészetek is jól mentek, többször is sikerült  hét másodperc  alatt teljesíteni az öt zöldet.

Végül Nemes Lotti 14., Kusicza Zara 11., Zsebők Zsombor 11., Polacsek Csaba 9. helyen zárta a 3tusa versenyt.

U17 3tusa OB-n is volt indulójuk: Balázs Bíborka, aki 6. helyen futott be.

A vasárnapi a Laser Run versenyről:

Sajnos az U13-as fiúk versenyében Zsebők Zsombor beragadt az első lövészeten, mely megpecsételte versenye kimenetelét annak ellenére is, hogy nagyot küzdött.

Nagyot küzdött, hiszen a betliző lövés ellenére is csak pár másodperccel teljesített rosszabbat, mint a szombati verseny LR tusájában, 12. helyen zárta a futamot.

Polacsek Csaba viszont javított az időeredményén 10 másodpercnyit, ez újra a 9. hely megszerzésére volt elegendő, mely top 10-es eredmény.

Nemes Lotti (U12) 30 másodpercet javítva, a célvonalon alulmaradva lett 4. helyezett, mindössze 0,3 másodperc különbséggel.

Fotók: Móri Öttusa SE

Írj Te először kommentet "Elit Országos Bajnokságon bizonyítottak a móri fiatalok (+Fotók)"