Hűvös, esős időben győzött a móri pedagógus

Népszerű ajánlatok

A Móri Öttusa SE vezető edzője, Csonka Loretta – aki egyébként a móri Szent Erzsébet Iskola tanára – maga is versenyez.   Triatlon, duatlon, Spartan viadalokon indul, nem is akármilyen eredményekkel.

A mögöttünk hagyott hűvös, esős vasárnap is rajthoz állt. Ezúttal a X. Ajka Duatlonon indult, és korosztályában győzött is!

Ide tesszük saját beszámolóját, mesélje el, hogy zajlott a verseny, melyen egyéni rekordot ért el:

5 – 20 – 2.5km, 1. hely

Induláskor a cél mindkettőnknek más volt. Nekem az, hogy ezt is kipróbáljam, és 1.40-en belül beérjek.

Csabi 1.25-öt tűzött ki, és dobogós helyezést. Megszokhatnám, hogy tudja mit beszél….Az időm 1.21 lett, és ez  korosztályos 1. helyezést ért.

Az időjárás nem kímélt minket, végig esett az eső és hideg volt. Az első futás jól ment, nem futottam el nagyon, 24.40 lett az 5 km.

A bringázástól picit tartottam, mert nagyon csúszott az út. Előttem 2 fiú akkorát esett, hogy mentő vitte el őket. Ez azért picit visszavett a lendületből, de nem sokáig. 20 km-t 41 perc alatt tekertem le. Eddig ez a rekordom. Ennek nagyon örültem.

Végül jött az utolsó futás. Az első km-en még nem igazán sikerült normális futómozgást végezni, de azért csak összeállt a végére.

Áztunk, fáztunk, elfáradtunk, de nagyon jó verseny volt.”

Forrás és fotó: Facebook

Írj Te először kommentet "Hűvös, esős időben győzött a móri pedagógus"