szövetség

Aranyos móri lányok

/Fotó: Facebook/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói folytatták sikeres szereplésüket.


A körzet legjobbja lett

/A képen balról a harmadik Takács Ábel -Fotó: OKK Fehérvár/ December 10-én szerdán Székesfehérváron tartották a Megyei Diáksport Egyesület év végi gáláját, ahol a diákokat, a felkészítő tanárokat és a vármegyei Diákolimpia legaktívabb iskoláit is elismerték.