Móri aranyérem az Országos Diákolimpián
/Fotó: Nagyné Kalauz Diána/ Hétvégén rendezték meg Budapesten a 2024/2025. évi Sulivívó Diákolimpia Országos Döntőjét Budapesten.
/Fotó: Nagyné Kalauz Diána/ Hétvégén rendezték meg Budapesten a 2024/2025. évi Sulivívó Diákolimpia Országos Döntőjét Budapesten.
/A képen balról jobbra: Kadlecsik Hella, Nagy Villő és Nagy Napsugár – Fotó: Nagyné Kalauz Diána/
/Bal oldalon Nagy Villő – Fotó: Facebook/Avengarde Vívás/
Az ászári AvEnGarde Vívó Sportegyesület Facebook oldalán újságolta: