diákolimpia

Remekeltek a lányok

/Fotó: Facebook/Móri Radnóti/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói folytatták sikeres szereplésüket a sportversenyeken.



Fair Play-díjat kapott a móri diák

/Fotó forrása: Facebook/Móri Radnóti Iskola/ A Tollaslabda Diákolimpia országos döntőjén a Móri Radnóti Miklós Általános Iskolából négy tanuló vehetett részt.


Az ország legjobbjai között a radnótisok

/Fotó forrása: Facebook/Móri Radnóti Iskola/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói újabb kiváló eredményt értek el, ezúttal  az úszás diákolimpia országos döntőjén:


Idén is ezüstösek lettek

/Fotó: Facebook/Dr. Zimmermann Ágoston Iskola/ Szombaton rendezték meg a sakk diákolimpia Fejér vármegyei csapatversenyét.


A lányok is dobogósok

/Fotó: Facebook/ A Móri Táncsics Mihály Gimnázium Facebook oldalán újságolta diákjainak újabb sportsikerét:


Dobogóra állhattak

/Fotók: Facebook/ A Móri Petőfi Sándor Általános Iskola közösségi oldalán újságolta, hogy újabb sportsikert értek el diákjaik:


Remekeltek a radnótisok

/Fotó: Facebook/Móri Radnóti/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói folytatták sikeres szereplésüket a sportversenyeken.