Remekeltek a lányok
/Fotó: Facebook/Móri Radnóti/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói folytatták sikeres szereplésüket a sportversenyeken.
/Fotó: Facebook/Móri Radnóti/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói folytatták sikeres szereplésüket a sportversenyeken.
/Fotó: Facebook/ Zimmermann Iskola/ Hétvégén Budapesten rendezték meg az országos egyéni sakk diákolimpia döntőjét.
/Fotó forrása: Facebook/Móri Radnóti Iskola/ A Tollaslabda Diákolimpia országos döntőjén a Móri Radnóti Miklós Általános Iskolából négy tanuló vehetett részt.
/Fotó forrása: Facebook/Móri Radnóti Iskola/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói újabb kiváló eredményt értek el, ezúttal az úszás diákolimpia országos döntőjén:
/Fotó: Facebook/Dr. Zimmermann Ágoston Iskola/ Szombaton rendezték meg a sakk diákolimpia Fejér vármegyei csapatversenyét.
/Fotó: Facebook/ A Móri Táncsics Mihály Gimnázium Facebook oldalán újságolta diákjainak újabb sportsikerét:
/Fotók: Facebook/ A Móri Petőfi Sándor Általános Iskola közösségi oldalán újságolta, hogy újabb sportsikert értek el diákjaik:
/Fotó: Facebook/Móri Radnóti/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói folytatták sikeres szereplésüket a sportversenyeken.
/Fotó: Nagyné Kalauz Diána/ Hétvégén rendezték meg Budapesten a 2024/2025. évi Sulivívó Diákolimpia Országos Döntőjét Budapesten.
/Fotó: Facebook/ Április közepén Budapesten rendezték meg az országos egyéni sakk diákolimpia döntőjét.