Akikre büszke a város (+Képek)
/Fotó: Nagy Pál/ Mór Önkormányzata június 11-én csütörtökön délután tartotta az idei “Akikre büszkék vagyunk” ünnepséget a Wekerle Szabadidőközpontban.
/Fotó: Nagy Pál/ Mór Önkormányzata június 11-én csütörtökön délután tartotta az idei “Akikre büszkék vagyunk” ünnepséget a Wekerle Szabadidőközpontban.