Érezd jól magad Mór! – Humán fejlesztések a következő években
/A kép illusztráció – A Mór-Bodajk kerékpárút átadásán készült 2021-ben – Fotó: Nagy Pál/ Mór Városi Önkormányzat sajtóreferense, Fenesi András az alábbiakról tájékoztatta szerkesztőségünket: