Sport

Arany, ezüst és bronz is került a nyakukba hétvégén

/Fotó forrása: Facebook/Bodajki Tollaslabda Egyesület/ A Bodajki Tollaslabda Egyesület – melyben móriak is sportolnak – Facebook oldalán újságolta, hogy hétvégén Budapesten a nyári szünet előtti utolsó felnőtt ranglista versenyen vettek részt.


Ketten is éremmel tértek haza

/Fotó: Facebook/Szent Erzsébet Iskola/ A Móri Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola Facebook oldalán újságolta diákjainak sportsikereit.


Az országos döntőn is szereztek érmet

/Fotó forrása: Facebook/Bodajki Tollaslabda Egyesület/ A Bodajki Tollaslabda Egyesület – melyben móriak is sportolnak – Facebook oldalán adott hírt arról, hogy április második felében a Diákolimpia Országos Döntőjén vettek részt.



Nem talált legyőzőre

/Fotó: Facebook/Dr. Zimmermann Ágoston  Általános Iskola/ A Móri Dr. Zimmermann Ágoston Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Facebook oldalán újságolta egyik kisdiákja sportsikerét:


Arany és ezüstök

/Fotó forrása: Facebook/Móri Radnóti Iskola/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói újabb kiváló sporteredményt értek el, ezúttal az Atlétika Diákolimpia Fejér vármegyei többpróba versenyében.


Remekeltek a lányok

/Fotó: Facebook/Móri Radnóti/ A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola tanulói folytatták sikeres szereplésüket a sportversenyeken.


Új országos csúcsot futottak Takács Boglárkáék

/A kép közepén Takács Boglárka – Fotó forrása: Facebook/Magyar Atlétika – Hungarian Athletics/ Új országos csúccsal a harmadik helyen ért célba a magyar női 4×100-as staféta vasárnap a botswanai Gaboronéban zajló váltó-világbajnokság vigaszági futamában.