wels

18 éremmel tértek haza a móriak

/Fotó: MUSZE/ Molnár Mihály, a Móri Úszó Egyesület elnöke arról tájékoztatott bennünket, hogy idén is részt vettek az 53. International Swimcity Meeting nemzetközi úszóversenyen.