Kovács Jánosné

Aranydiplomát kapott két móri pedagógus

/A képen Kovács Jánosné Fenyves Péter polgármesterrel– Fotó: Hrubos  Zsolt/ Mint azt korábban olvashatták, pedagógusnap alkalmából a Wekerle Sándor Szabadidőközpontban szerdán rendezett ünnepségen köszöntötte Mór Város Önkormányzata a móri pedagógusokat.