Ők lettek idén a Móri Táncsics Gimnázium “LEG-jei”

Népszerű ajánlatok

/Fotó: Facebook/Táncsics Gimnázium/

A Móri Táncsics Mihály Gimnázium Facebook oldalán tette közzé végzős „LEG-jeit” a 2025-2026-os tanévben:

A legeredményesebb móri diák: Kátai Hanna (12.C)

A legeredményesebb nem móri diák: Cseszneg Kata (12.AB)

Az év sportolója: Pachál Dorka (12.C)

Horváth Zsuzsanna Vilma Emlékdíj: Kovács Helga (12.C)

Írj Te először kommentet "Ők lettek idén a Móri Táncsics Gimnázium “LEG-jei”"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*