/Fotó: Facebook/Táncsics Gimnázium/
A Móri Táncsics Mihály Gimnázium Facebook oldalán tette közzé végzős „LEG-jeit” a 2025-2026-os tanévben:
A legeredményesebb móri diák: Kátai Hanna (12.C)
A legeredményesebb nem móri diák: Cseszneg Kata (12.AB)
Az év sportolója: Pachál Dorka (12.C)
Horváth Zsuzsanna Vilma Emlékdíj: Kovács Helga (12.C)

Írj Te először kommentet "Ők lettek idén a Móri Táncsics Gimnázium “LEG-jei”"