Őket jutalmazta a város a Móri Szent Erzsébet Általános Iskolából

Népszerű ajánlatok

Mint arról már írtunk, június 13-án csütörtökön délután tartották az “Akikre büszkék vagyunk” ünnepséget,  ahol a városban működő iskolák azon tanulóit és felkészítőiket köszöntötték, akik kiemelkedő sikereket értek el tanulmányaikban vagy sportban, kulturális tevékenységben.

A diákok oklevelet és ajándékutalványt kaptak az Önkormányzattól.

Mostani cikksorozatunkban iskolánként vesszük sorba, kik és miért kaptak elismerést.

Ezúttal a Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola jutalmazott diákjainak névsorát olvashatják:

„Akikre büszkék vagyunk” 2024.

S.sz. Tanuló neve/osztály/cs. létszáma Terület (tanulmányi/sport) Elért versenyszint* Felkészítő tanár
Keresztes Enikő 1. o. Mezőföldi Református Egyházmegye Hittanversenye egyházmegyei arany minősítés Izmindi Sára
Forstner Zselyke 2. b Egyházmegyei Rajzverseny (Szent Imre Ált. Isk., Ráckeve) egyházmegyei 3. hely

 

Keresztes-Fenyvesi Zita
Istvánfalvi Jázmin 2. b Egyházmegyei Szavalóverseny (Sárszentágota) egyházmegyei 3. hely Almádi Istvánné
Gellért Zita 3. o. Vármegyei Rákóczi Napok- Angol Verseny

Területi Szépkiejtési és Olvasóverseny
vármegyei 4. hely

 

területi 2. hely

 

Szamosfalvi Zsuzsanna

 

Lászlóné Gaál Adrienn
Basnyár Zsófia 4. o. Egyházmegyei Rajzverseny

(Szent Imre Ált. Isk., Ráckeve)
Egyházmegyei Komplex Műveltségi és Sportvetélkedő (Nagykarácsony)
“Legyél Te is ötletmester!” Vetélkedő (Radnóti, Mór)
egyházmegyei 1. hely

 

egyházmegyei elismerés
körzeti 5. hely
Ráczné Klock Andrea

 

Hajdu Beáta

 

 

 

Nemes Lotti 4. o. Megyei Mezei Futó Diákolimpia

Öttusa Futóverseny (Gárdony) 600m
Körzeti Futóbajnokság 800m
Magyar Népmese Napja – Egyházmegyei Verseny (Alsószentiván)
Egyházmegyei Komplex Műveltségi és Sportvetélkedő, (Nagykarácsony)
vármegyei 2. hely

területi 1. hely
körzeti 1. hely
egyházmegyei 2. hely
egyházmegyei elismerés
Riederné Csonka Loretta
Riederné Csonka Loretta
Riederné Csonka Loretta
Ráczné Klock Andrea
Ráczné Klock Andrea
Fábián Dániel 5. o. Egyházmegyei Szavalóverseny, Sárszentágota

Vármegyei Úszás Diákolimpia 100m gyors
Vármegyei Úszás Diákolimpia 100m mell
Körzeti Úszás Diákolimpia
100m gyors
Körzeti Úszás Diákolimpia
100m mell
egyházmegyei 2. hely

 

vármegyei 5. hely
vármegyei 5. hely
körzeti 3. hely
körzeti 3. hely
Lászlóné Gaál Adrienn

 

Riederné Csonka Loretta
Riederné Csonka Loretta
Riederné Csonka Loretta
Riederné Csonka Loretta
Farkas Dávid 5. o. Vármegyei Szépkiejtési és Olvasóverseny (Szfvár)

Egyházmegyei Szavalóverseny, (Sárszentágota)
Területi Szépkiejtési és Olvasóverseny
Matek-rejtvény-logika Verseny
(Zimmermann, Mór)
vármegyei 1. hely

 

egyházmegyei 3. hely
területi 2. hely
körzeti 3. hely
Lászlóné Gaál Adrienn

 

Lászlóné Gaál Adrienn
Lászlóné Gaál Adrienn
Fiedlerné Leitner Annamária
Szücs Édua 5. o. XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

London Bridge Verseny
Idegennyelvi Verseny – Angol (Petőfi Iskola, Mór)
vármegyei 5. hely

 

országos 5. hely
körzeti 1. hely
Lászlóné Gaál Adrienn

 

Szamosfalvi Zsuzsanna
Szamosfalvi Zsuzsanna
Barna Zsombor 6. o. Vármegyei Szépkiejtési és Olvasóverseny (Szfvár)

Területi szépkiejtési és olvasóverseny
Körzeti Futóbajnokság 4x100m Váltófutás
vármegyei 3. hely

 

területi 1. hely
körzeti 3. hely
Wágensommer-Bernáth Rita

 

Wágensommer-Bernát Rita
Riederné Csonka Loretta
Forstner Ábel, Forstner Benedek, Stolczenberger Márton 6. o.

 

(Mórikum csapat)
Kárpát-medencei Történelmi Vetélkedő (Lakitelek)

“Legyél Te is ötletmester!” Vetélkedő (Radnóti, Mór)
XXI. Betlehemi Szép Csillag Pályázat
Kárpát-medencei 6. hely

 

körzeti 4. hely
egyházmegyei elismerés
Wágensommer-Bernáth Rita

 

 

 

Forstner-Nagy Orsolya
Török Jázmin 6. o. XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen

Idegennyelvi Verseny – Német (Petőfi Iskola, Mór)
Humán Műveltségi Verseny
(Zimmermann, Mór)
vármegyei 2. hely

 

körzeti 1. hely
körzeti 2. hely
Wágensommer-Bernáth Rita

 

Ertl Erika
Wágensommer-Bernáth Rita
Jánni Janka 7. o. XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Egyházmegyei Hittanverseny (Marianum Ált. Isk., Érd)
Egyházmegyei Történelem Verseny (Szent Margit, Tatabánya)
Perczel Mór Élete és Tev. Vetélkedő (Perczel, Mór)
Német Nyelvi Verseny (Zimmermann, Mór)
Körzeti Atlétika Verseny 600m futás
vármegyei 1. hely és

Kárpát-medencei 26. hely
egyházmegyei 3. hely
egyházmegyei 3. hely
körzeti 1. hely
körzeti 2. hely
körzeti 3. hely
Lászlóné Gaál Adrienn

 

Varró Cecília
Wágensommer-Bernáth Rita
Wágensommer-Bernáth Rita
Ertl Erika
Riederné Csonka Loretta
Ruff Benjámin 7. o. “Fiatalokkal a fiatalokért Isten szolgálatában” egyházmegyei hittanverseny, ELBESZÉLÉS kategória egyházmegyei 1. hely Lászlóné Gaál Adrienn
Wágensommer Mária 7. o. XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny Egyházmegyei Hittanverseny (Marianum Ált. Isk., Érd)

Egyházmegyei Történelem Verseny (Szent Margit, Tatabánya)
Perczel Mór Élete és Tev. Vetélkedő (Perczel, Mór)
Angol Nyelvi Verseny, (Zimmermann, Mór)
vármegyei 2. hely

 

egyházmegyei 3. hely
egyházmegyei 3. hely
körzeti 1. hely
körzeti 1. hely
Lászlóné Gaál Adrienn

 

Varró Cecília
Wágensommer-Bernáth Rita
Wágensommer-Bernáth Rita
Szamosfalvi Zsuzsanna

Általános dicséret:

1.
Sáfár Márk 4. o.
2.
Osgyán Anna Borbála 8. o.

Írj Te először kommentet "Őket jutalmazta a város a Móri Szent Erzsébet Általános Iskolából"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*