Őket jutalmazta a város a Móri Radnóti Általános Iskolából

Népszerű ajánlatok

/Archív kép – Fotó: Nagy Pál/

Mint arról már írtunk,  június 9-én csütörtökön délután tartotta az “Akikre büszkék vagyunk” ünnepséget,  ahol a városban működő iskolák azon tanulóit és felkészítőiket köszöntötték, akik kiemelkedő sikereket értek el tanulmányaikban vagy sportban, kulturális tevékenységben.

A diákok oklevelet és ajándékutalványt kaptak az Önkormányzattól.

Mostani cikksorozatunkban iskolánként vesszük sorba, kik és miért kaptak elismerést.

Ezúttal a Móri Radnóti Miklós Általános Iskola jutalmazott diákjainak névsorát olvashatják:

„Akikre büszkék vagyunk” 2022.  „Legeredményesebb móri tanuló”

S.sz. Tanuló neve/osztály/cs. létszáma Terület (tanulmányi/sport) Elért versenyszint* Felkészítő tanár
1. Balogh Barbara, Bertalan Zsombor tanulmányi országos 9. hely – Országos Német Nyelvi Verseny dr. Bednárné Frey Veronika
2. Fersch Debóra, Szabó Bence tanulmányi országos 9. hely – Országos Német Nyelvi Verseny Ihászné Erdélyvári Csilla
3. Kosárlabda csapat 13 fő sport országos kosárlabda diákolimpia elődöntő Ungvárai Béla
4. Atlétika lánycsapat

(Gombás Petra
Pachál Dorka
Loderer Petra
Gintner Rozina
Kató Kála)
sport atlétika ügyességi csapatbajnokság – megyei 2. hely

Gombás Petra atlétika megyei diákolimpián magasugrás 1. hely, országos döntőbe jutott;
Pachál Dorka atlétikai megyei diákolimpia, magasugrás – 3. hely
Gombás Szabolcs, Ungvárai Béla
5. Kosárlabda fiúcsapat 4. korcsoport,(Vorsléger Zoltán, Kaiser Zoltán, Manner Zalán, Horváth Kristóf, Walter- Kis Martin) sport megyei kosárlabda diákolimpia – 3. hely Ungvárai Béla
6. Kosárlabda lánycsapat 3. korcsoport (Horváth Ramóna, Pratsler Amanda, Loderer Petra, Szabadi Dóra) sport megyei kosárlabda diákolimpia – 3. hely Ungvárai Béla
7. Bolyai magyarcsapat (Kiss Zsófia, Király Benedek, Csizmadia Vince, Kokas Alíz) tanulmányi Bolyai Magyar Csapatverseny – megyei 2. hely

 

Ungvárai Tímea
8. Csizmadia Vince tanulmányi, sport tollaslabda diákolimpia – megyei, területi 1. hely., országos 5. hely; Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny – megyei 2. hely, j-ly megyei helyesírási verseny 3. hely Györök Zoltán, Bajcsy Bálint

 

Ungvárai Tímea
9. Adamovits Anna, Frey Mira, Balogh Barbara tanulmányi Winterbrauche Megyei Német csapatverseny – 1. hely dr. Bednárné Frey Veronika
10. Bertalan Zsombor, Kiss Zsófia, Mészáros Ákos tanulmányi Winterbrauche Megyei Német csapatverseny – 4. hely dr. Bednárné Frey Veronika
11. Adamovits Angyalka, Orsós Barbara, Pratsler Amanda tanulmányi Világnyelvész megyei német verseny – 2. hely Zsilvölgyi Angéla
12. Orsós Barbara tanulmányi Tóparti Megyei Német Szépkiejtési verseny – megyei 2. hely; megyei német vers- és prózamondó  verseny – 2. hely, ; regionális német vers- és prózamondó verseny – 20. hely Zsilvölgyi Angéla
13. Czibor Vivien tanulmányi megyei német vers- és prózamondói verseny – 1. hely, ; regionális német vers- és prózamondó verseny – 19. hely; Zsilvölgyi Angéla
14. Moller Anna tanulmányi megyei német vers- és prózamondói verseny – 1. hely, regionális német vers- és prózamondói verseny – 2. hely., országos döntőbe jutott dr. Bednárné Frey Veronika
15. Varga Bence tanulmányi megyei német vers- és prózamondó verseny – 1. hely; regionális német vers- és prózamondó verseny – 4. hely; országos döntőbe jutott

 

 

dr. Bednárné Frey Veronika
16. Flatsker Kevin tanulmányi megyei német vers- és prózamondó verseny – 3.hely hely, ; regionális német vers- és prózamondó verseny – 10. hely; Zsilvölgyi Angéla
17. Susorányi Botond tanulmányi Egyházmegyei hittanverseny – ezüst minősítés Izmindi Sára
18. Princzes Melissza – Mader Dóra tanulmányi Egyházmegyei hittanverseny – szuperkiváló minősítés Veress Péter
19. Flatsker Kinga, Sebestyén Luca tanulmányi Világjáró földrajzi verseny – országos 2. hely Kaiser Rita
20. Százszorszép Éneklőcsoport (5 fő) Dervalics Luca, Gintner Rozina, Kató Kála, Pachál Dorka, Szabadi Dóra tanulmányi Pesovár Ferenc Megyei Népdaléneklési Verseny – ezüst minősítés; Pachál Dorka szólóban ezüst minősítés

Dervalics Luca Népek Tavasza Országos Történelmi Verseny – 5. hely
Leiner Csilla

 

 

 

 

 

Krauszné Beck Orsolya

 

21. Lengyel Dorka tanulmányi Pesovár Ferenc Megyei Népdaléneklési Verseny – ezüst minősítés szólóban Leiner Csilla
22. Pacskó Adrienn tanulmányi Pesovár Ferenc Megyei Népdaléneklési Verseny – ezüst minősítés szólóban Leiner Csilla
23. Bozóky Janka tanulmányi j-ly megyei helyesírási verseny – 3. helyezés Németh Istvánné
24. Ruff Abigél tanulmányi j-ly megyei helyesírási verseny – 2. helyezés

Időutazó Országos Történelmi Verseny – 16. hely

 

 

 

 

 

Karch Edit
25. Király Bence, Suralik András, Vincze Kata Sára tanulmányi Megyei Zrínyi Matematika csapatverseny – 2. hely, egyéniben Király Bence megyei 8. hely, Suralik András a megyei diák úszóolimpián – megyei 4. hely, Vincze Kata Sára Hetedhét Mesemondó Verseny – különdíj Puska Ildikó, Ruff Anikó

 

 

 

 

Hunyadvári Klaudia
26. Szabadi Dóra tanulmányi, sport Megyei Zrínyi Matematika verseny – 13. hely, Felkészültem-e a felvételire? megyei tanulmányi verseny – 4. hely két úszásnemben

Népek Tavasza Országos Történelmi Verseny – 5. hely
Major István

Ihászné Erdélyvári Csilla

 

 

Gombás Szabolcs
Krauszné Beck Orsolya
27. Strammer Zsófia tanulmányi Körzeti Szépkiejtési Verseny – 1. helyezés, Megyei Szépkiejtési Verseny – 3. helyezés Németh Istvánné
28. Tarcsa Nelli tanulmányi területi mesemondó verseny – 3. hely Krauszné Wittner Judit
29. Vincze András tanulmányi Időutazó Országos Történelmi Verseny – 3. hely Krauszné Beck Orsolya
30. Söjtöry Diána – Svárda Lara tanulmányi Madarak és Fák Országos Projekt versenyen elért országos 3. helyezés Kaiser Rita

 

S.sz. Tanuló neve/osztály/cs. létszáma Terület (tanulmányi/sport) Elért versenyszint* Felkészítő tanár
1. Kánya Nimród sport körzeti, területi, országos dobogós helyek Farkas József, Sarok Péter, Szinável Zsolt
2. Koselák Zalán tanulmányi, sport Kenguru országos matematika verseny – megyei 12. hely, megyei úszó diákolimpia 7-8. hely Klock Lászlóné
3. Pongrácz Ferenc tanulmányi, sport Kenguru országos matematika verseny 13. hely

körzeti sakk diákolimpia 2. hely, csapatban 3. hely
Klock Lászlóné

Farkas József
4. Tankó Benedek sport hazai, nemzetközi jégkorong bajnokságon dobogós helyezések Ungvárai Béla

Írj Te először kommentet "Őket jutalmazta a város a Móri Radnóti Általános Iskolából"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*