A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy a hétvégén folytatódtak a labdarúgó Megyei I. osztály tavaszi küzdelmei.

Ezt írják a szezon utolsó előtti mérkőzéséről:

“Sárosd NKSC – Móri SE 0:3

Gól: Varga Balázs, Bezerédi Ádám, Kovács Krisztián

Úgy kezdtük a mérkőzést ahogy kell, magunkhoz ragadtuk az irányítást, a hazaiaknak az időhúzásra jutotta már a 2. perctől…

A 23. percben egy gyönyörűen felépített támadás végén, Varga Balázs lőtte ki a hosszú alsót! 0:1

A 35. percben Bezerédi Ádám egyéni akciója után szintén a hosszú alsóban kötött ki a játékszer! 0:2

A két gól között is több ziccerunk is akadt, ám a befejezésekbe rendbe hiba csúszott.

A fordulás után némiképpen feljebb tolta a hazai csapat a védekezését, de a hetek óta jól működő csapatvédekezés ezúttal is rendben volt, így Kiss Máté kapusnak sem volt izgulni valója!

A mérkőzés végére előkerültek a sárga lapok, a hazaiak nehezen emesztették, hogy ezúttal nem lesz fieszta a meccs végén, sőt a lefújás előtt Kovács Krisztián egy szabadrúgás után, védhetetlenül tekert a sorfal fölött a hálóba! 0:3

Írj Te először kommentet "Móri győzelem idegenben"