A Móri Sport Egyesület Facebook oldalán számolt be arról, hogy a hétvégén folytatódtak a labdarúgó Megyei I. osztály tavaszi küzdelmei.

Ezt írják a szezon utolsó hazai mérkőzéséről:

“Móri SE – Mányi TK 4:0

Gól: Bezerédi, Kovács, Lattenstein, Végvári

Remek pályán, kiváló időben, a móri utánpótlás játékosok bekísérésével kezdődött a találkozó, ahol mindkét csapat felvállalta a támadó focit már a kezdő sípszótól.

A vendégek letámadása nem ízlett nekünk, egy alkalommal Meszlényi Ábel mentett meg góltól minket egy bravúros vetődésével.

Az első félidőből 5 perc volt hátra, amikor egy szögletünk utáni kifejelt labdát Lattenstein Norbert gyűjtött össze, majd beadása után Ferencz Bálint fejelt okosan az érkező Bezerédi Ádám elé, aki közelről nem hibázott! 1:0

A fordulás után már nem volt annyira éles a mányi letámadás, így előttünk is több lehetőség adódott, és egy szöglet után Kovács Krisztián bombafejessel megduplázódott a móri előny! 2:0

A 67. percben Sötét Dávid hosszú indítását Varga Balázs szelídítette meg, majd kemény beadására Lattenstein Norbert érkezett, és egy higgadt lövő csel után, a hálóba lőtt! 3:0

A 76. percben egy Lattenstein szöglet után Végvári Ádám fejelt senkitől sem zavartatva, az első próbálkozást még védte a vendég hálóőr, ám a kipattanót szintén Végvári már a kapuba fejelte! 4:0

A maradék játékidőben már nem született újabb találat, így a vége nagyarányú móri siker, az első félidőben bátran, ám a második félidőre elfáradt mányiak ellen!”

Az MLSZ honlapja szerint a Móri SE jelenleg a 2. helyen áll a bajnokságban.

Írj Te először kommentet "Második helyre jöttek fel a móriak"