Legyőzték a tavalyi bajnokot a móriak

Népszerű ajánlatok

/Fotó: Facebook/

A Móri Sport Egyesület közösségi oldalán számolt be arról, hogy a Viszló Trans Megyei I. Osztályban szereplő labdarúgó csapata vasárnap hazai pályán legyőzte a tavalyi bajnok Sárosd csapatát.

Eredményük:

Móri SE – Sárosd NKSC 3:1 (3:1)

Ezt írták a mérkőzésről – idézzük:

“Az elmúlt napok esőzései miatt szerettünk volna műfüvön játszani, ám ellenfelünk ebbe nem ment bele, így kissé nehéz talajon, ám annál jobban kezdtük a mérkőzést!

A 4. percben Lattenstein Norbert futotta le labdával a sárosdi védelmet, majd Igor Nicsenko elé tálalt, aki közelről lőtte ki a hosszú alsó sarkot! 1:0

A gól után mezőnyben folyt a játék, ám az első félóra végén egy bedobás után Nicsenko fordult le emberéről, majd pontosan középre tett labdáját Victor Michel okosan lőtte a hálóba! 2:0

Nem adta fel a tavalyi bajnok, Killer Máté egyéni akciója végén rutinosan esett el, majd a büntetőt is higgadtan helyezte a hálóba! 2:1

Kettő perccel később Ferencz Bálint a hazai oldalon tette ugyanezt mint korábban a vendég támadó, okos esés, higgadt büntető, ismét két gólos különbség! 3:1

A fordulás után próbálkozott a sárga-fekete gárda, de Kiss Máté több védéssel jelezte, ma akcióból nem lőnek a hálójába.”

Forrás: Facebook

A móri együttes a 12. forduló után az MLSZ honlapja szerint jelenleg  a bajnokság 4. helyén áll – a szerk.

Írj Te először kommentet "Legyőzték a tavalyi bajnokot a móriak"